Карта бойових дій в Україні 18 лютого

Сьогодні, 18 лютого, в Україні розпочався 725-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 18 лютого.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що російські війська встановили “повний контроль” над Авдіївкою Донецької області, оскільки російські війська продовжували наступ у населеному пункті 17 лютого, а українські війська, ймовірно, залишили Авдіївку.

Повідомляється, що 17 лютого українські сили збили три російські винищувачі — два Су-34 і один Су-35 — над Донецькою областю.

Російські війська підтвердили наступ під Бахмутом та Авдіївкою, а також на заході Запорізької області.

Геолоковані кадри, опубліковані 17 лютого, показують, що російські війська трохи просунулися на південний схід від Богданівки (на північний захід від Бахмута).

Російський блогер заявив, що російські війська нещодавно просунулися до Івановського (на захід від Бахмута).

Додаткові геолоковані кадри показують, що російські війська просунулися до центру Авдіївки з півдня та захопили будівлі міської адміністрації та Палац культури. Російські блогери переважно стверджували, що російські війська захопили більшу частину Авдіївки, крім деяких західних околиць, і просунулися до Ласточкино (на захід від Авдіївки).

17 лютого позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Перемоги та Новомихайлівки.

Генштаб України повідомив, що російські війська провели безуспішні атаки в районі Роботина, Вербове (на схід від Роботина) та Малої Токмачки (на північний схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...