Карта бойових дій в Україні 18 травня

Сьогодні, 18 травня, в Україні розпочався 815-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають у Харківській області, а українці намагаються стримати ворога.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 18 травня.

У ніч з 16 на 17 травня українські сили завдали серію ударів по російській енергетичній та портовій інфраструктурі у Краснодарському краю.

Російські війська нещодавно просунулися в районі Авдіївки.

17 травня російські війська продовжили наземні удари на Сіверському напрямку (на північний схід від Бахмута) у районі Спірного (на схід від Сіверску), Вимки (на південний схід від Сіверску) та Роздолівки (на південь від Сіверску).

Російські війська продовжили наступ у районі Часового Яру, але не досягли підтверджених успіхів. Російський блогер заявив, що українські сили контратакували біля Калинівки та що українські сили зберігають обмежені позиції на заході Богданівки.

У Генштабі України заявили, що українські сили провели тактичне перегрупування у невстановленому районі Авдіївського напрямку у зв’язку з наступальними діями Росії.

Російські блогери стверджують, що станом на 17 травня російські війська продовжують зачищати Роботина.

Офіційний представник Південного оперативного командування України капітан третього рангу Дмитро Плетенчук заявив 17 травня, що російські війська не захоплювали Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...