Карта бойових дій в Україні 18 вересня

Сьогодні, 18 вересня, в Україні розпочалася 572-а доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 15 вересня.

Українські війська 17 вересня звільнили Кліщіївку та продовжили успішні наступальні дії на інших дільницях Бахмутського спрямування.

Російські війська в ніч з 16 на 17 вересня завдали чергової серії ударів з безпілотників і крилатих ракет Шахед-131/136 по півдні України.

Російські війська 17 вересня вели наступальні дії на лінії Куп’янськ – Сватове – Кремінна, поблизу Бахмута, на лінії Авдіївка – Донецьк, у районі Донецько-Запорізької області та на окремих ділянках просунулися вперед.

Також українські війська продовжували контрнаступні дії на заході Запорізької області.

У Генштабі України повідомили, що російські війська проводять диверсійні дії поблизу міжнародного кордону, щоб зафіксувати українські сили у прикордонних районах та не допустити їхнього перекидання на інші напрямки.

Російські джерела стверджували, що 17 вересня українські війська вели невдалі наступальні дії під Кремінною.

17 вересня українські війська звільнили Кліщіївку (7 км на південний захід від Бахмута) і наступали в інших місцях на бахмутському напрямку. Російські війська здійснили контратаку в районі Бахмута, але не досягли жодних підтверджених успіхів. У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили п’ять російських штурмів у районі Клищіївки та Білої Гори (14 км на південний захід від Бахмута), а також відбили контратаки російських військ у районі Андріївки та Курдюмівки (13 км на південний захід від Бахмута).

Російські джерела стверджують, що 17 вересня українські війська продовжували наступальні дії у районі Донецько-Запорізької області, але не просувалися.

У Міноборони РФ стверджували, що українські війська продовжували обстріли вздовж лінії Новодонецько-Новомайорське (13-19 км на південний схід від Великої Новосілки), поблизу Старомайорського (10 км на південь від Великої Новосілки) і поблизу Приютного (15 км на південний захід від Великої Новосілки).

17 вересня українські війська продовжували наступальні дії у західній Запорізькій області та не досягли підтверджених успіхів. Українські військові джерела повідомили, що українські війська продовжували наступальні дії на Мелітопольському напрямі та досягли успіху на невстановлених ділянках.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...