Карта бойових дій в Україні 19 квітня

Сьогодні, 19 квітня, в Україні розпочався 786 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 19 квітня.

Начальник Головного управління військової розвідки України генерал-лейтенант Кирило Буданов уточнив, що російський наступ, який прогнозують українські чиновники, швидше за все, розпочнеться у червні 2024 року. Також Буданов заявив 17 квітня, що Україна планує протистояти майбутнім російським наступальним операціям, продовжуючи завдавати ударів по російським військовим об’єктам на території Росії.

Українські офіційні особи уточнили, що український удар по російському військовому аеродрому в окупованому Джанкої (Крим) у ніч з 16 на 17 квітня завдав значної шкоди російській техніці ППО.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Авдіївки та Донецька.

Позиційні бої тривали на північний схід від Бахмута в районі Сіверска 18 квітня, проте змін лінії фронту на цій ділянці не відбулося. Бої тривали у таких районах:

  • на північний схід від Сіверска, в районі Верхньокам’янська;
  • на південь від Сіверска в районі Роздолівки; 
  • на південний схід від Сіверска в районі Вимки.

Додаткові геолоковані кадри, опубліковані 18 квітня, показують, що російські війська просунулися на південний схід від Новокалинового (на північний захід від Авдіївки та на схід від Очеретино) і що українські сили відбили позиції на захід біля Бердичів(на північний захід від Авдієвки і на південний захід від Очеретино).

18 квітня позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та на південний захід від Донецька в районі Перемоги, Новомихайлівки та Водяного (на північний схід від Вугледару).

Позиційні бої тривали в районі Роботина, Вербове (на схід від Роботина) та Малої Токмачки (на північний схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...