Карта бойових дій в Україні 19 лютого

Сьогодні, 19 лютого, в Україні розпочався 726-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 19 лютого.

Прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен оголосила 18 лютого, що Данія передає Україні “всю свою артилерію”.

Російські війська нещодавно здійснили підтверджений наступ на захід Запоріжжя на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на всій лінії зіткнення 18 лютого.

Російська окупаційна влада продовжує використовувати освітні програми як засіб русифікації окупованої України.

Український генеральний штаб повідомив про обмежені та безуспішні атаки Росії в районі Вимки (на північний схід від Бахмута) 18 лютого.

Українські та російські джерела повідомили про позиційні бої у таких районах:

  • поблизу Богданівки (на північний захід від Бахмута),
  • Івановського (на захід від Бахмута), 
  • Кліщівки та Андріївки (обидві на південний захід від Бахмута).

Представник української бригади повідомив, що українські сили, як і раніше, контролюють невказану частину Авдіївки, ймовірно, на околиці населеного пункту, а офіційний представник Таврійської групи військ України Дмитро Луховий заявив, що ситуація в Авдіївці стабілізувалася, оскільки російські війська проводять менше нападів.

У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили російські атаки в районі Ласточкино.

Українські та російські джерела повідомили про бої в районі Первомайського та Невельського.

18 лютого позиційні бої тривали на захід та південний захід від Донецька, проте підтверджених змін на цій ділянці лінії фронту не відбулося. Українські та російські джерела повідомили про бої на захід від Донецька в районі Георгіївки та на південний захід в районі Перемоги та Новомихайлівки.

На кадрах з геоприв’язкою, опублікованих 18 лютого, видно, що російські війська нещодавно просунулися вздовж вітрозахисної смуги на північ від Копані (6 км на північний захід від Роботина).

У Східній групі військ України 18 лютого заявили, що 17 лютого українські війська в невстановленому районі на запорізькому напрямку (ймовірно, в районі Роботина) відбили російську атаку та близько 30 одиниць техніки.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...