Карта бойових дій в Україні 19 вересня

Сьогодні, 19 вересня, в Україні розпочалася 573-я доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 19 вересня.

Звільнення Україною Кліщіївки та Андріївки на південь від Бахмута могло погіршити російську оборону в районі на південь від Бахмуту та могло зробити неефективними три російські бригади, за словами українських військових.

Контрнаступальні операції України могли призвести до особливо сильної деградації критичних елементів еластичної оборони Росії на західній частині Запорізької області. Підрозділи 22-ї та 45-ї окремих бригад спецназу Російської Федерації, очевидно, відповідали за контратаку на значні українські просування в районі Роботиного на попередніх етапах контрнаступу та, ймовірно, зазнали великих втрат у цих операціях.

Російські війська продовжували обмежені наземні атаки вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна 18 вересня, але не досягли жодних підтверджених успіхів. Екс-заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що українські війська відбили російські атаки біля Новоселівського.

18 вересня російські війська продовжили наземні атаки на лінії Авдіївка-Донецьк і незначно просунулися. Геолокаційні кадри, опубліковані 18 вересня, показують, що російські війська незначно просунулися на північ від Авдіївки.

Міноборони Росії стверджувало, що 18 вересня російські сили відбили українські атаки поблизу Мар’їнки та Водяного.

18 вересня українські війська проводили наступальні операції на західній частині Запорізької області та просунулися вперед. Опубліковані 18 вересня геолокаційні кадри свідчать, що українські війська просувались на захід від Вербового. Український Генштаб і Маляр повідомили, що українські війська продовжували наступальні дії на Мелітопольському напрямку, де відтіснили російські війська з невизначених позицій.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...