Карта бойових дій в Україні 2 березня

Сьогодні, 2 березня, в Україні розпочався 738-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 2 березня.

1 березня Україна та Нідерланди підписали двосторонню угоду про безпеку терміном на 10 років.

Російські війська підтвердили наступ у районі Авдіївки та Донецька.

Російські блогери спростували попередні заяви про те, що російські війська захопили Іванівське (на захід від Бахмута) і заявили, що російські війська продовжують наступати поблизу і всередині населеного пункту.

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний схід від Бахмута в районі Берестова та Роздолівки;
  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки та Курдюмівки; 
  • на південь від Бахмута в районі Південного.

Представник української групи військ “Хортиця” капітан Ілля Євлаш повідомив 1 березня, що українські сили створили значні оборонні позиції у районі Часового Яру (на захід від Бахмуту).

Російські війська нещодавно просунулися на захід від Авдіївки на тлі російських наступальних операцій, що продовжувались, в цьому районі 1 березня.

Командувач Таврійською групою військ України бригадний генерал Олександр Тарнавський заявив, що російські війська направляють підкріплення для наступальних операцій у районі Авдіївки, і визнав, що російські війська нещодавно досягли невказаних локальних успіхів.

Російські війська нещодавно просунулися на південний захід від Донецька на тлі позиційних боїв, що продовжувались, на захід і південний захід від Донецька 1 березня.

Позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Перемоги та Новомихайлівки.

1 березня позиційні бої продовжились на заході Запорізької області, проте підтверджених змін на лінії фронту не відбулося. Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали у районі Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...