Карта бойових дій в Україні 2 грудня

Сьогодні, 2 грудня, в Україні розпочався 646 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 2 грудня.

У ніч з 30 листопада на 1 грудня російські війська завдали чергового ракетного та безпілотного удару по Україні.

Повідомляється, що 1 грудня українська розвідка пошкодила ще один потяг на ділянці Байкало-Амурської залізниці, очевидно, намагаючись погіршити російську логістику на Далекому Сході Росії.

Російські війська продовжили наступальні дії на рубежі Куп’янськ-Святе-Кременна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід і на південний захід від Донецька, а також на заході Запорізької області і просунулися на окремих ділянках.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що російські війська захопили невстановлені позиції на північ від Богданівки (5 км на північний захід від Бахмута), на північний схід від Хромового (захід від Бахмута) та на північ від Курдюмівки (13 км на північ від Бахмута).

У Генштабі України повідомили, що українські сили продовжують наступ на південь від Бахмута. Машовець заявив, що українські війська витіснили російські війська з позицій на північ від Хромового та на схід від Кліщівки.

Український Генштаб повідомив, що російські війська провели безуспішні атаки на південь від Новокалинового та в районі Степового, Авдіївки, Тоненького (7 км на захід від Авдіївки), Північного та Первомайського (11 км на південний захід від Авдіївки). Машовець заявив, що українські сили контратакували та відбили невказані позиції біля Авдіївки.

Геолоковані кадри, опубліковані 1 грудня, показують, що російські війська просунулися далі до західної Мар’їнки (захід від Донецька).

Генштаб України повідомив, що російські війська провели безуспішні атаки в районі Мар’їнки та Новомихайлівки (10 км на південний захід від Донецька). Офіційний представник Південного угруповання військ Вадим Астафєєв заявив, що російські війська відбили дві українські атаки в районі Мар’їнки.

Український генеральний штаб повідомив про безуспішні атаки росіян у районі Роботина та на захід від Вербового (10 км на схід від Роботина).

Російський блогер заявив, що російські сили нарощують і проводять інтенсивні контратаки вздовж усієї лінії Копані-Роботино-Новопрокопування-Вербове (5 км на північний захід і 10 км на схід від Роботина), а інший блогер заявив, що російські війська захопили позиції в лісових масивах біля Вербового, Українські сили утримували позиції упродовж попередніх двох місяців.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...