Карта бойових дій в Україні 2 лютого

Сьогодні, 2 лютого, в Україні розпочався 709-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 2 лютого.

Українські сили успішно завдали удару та потопили корабель Чорноморського флоту Росії у Чорному морі поблизу окупованого Криму в ніч із 31 січня на 1 лютого.

Європейський Союз одноголосно затвердив пакет фінансової підтримки України на 2024–2027 роки.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Куп’янська, Авдіївки та Донецька на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на всій лінії зіткнення 1 лютого.

1 лютого позиційні бої тривали в районі Бахмута, але підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не відбулося. Російський блогер заявив, що російські війська трохи просунулися на захід від Бахмута в районі Богданівки та від Хромового у бік Івановського.

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали на захід від Бахмута в районі Богданівки та Івановського та на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

Геолоковані знімки, опубліковані 1 лютого, показують, що російські війська нещодавно трохи просунулися в дачному районі на північній околиці Авдіївки.

Представник української бригади, що діє на авдіївському напрямку, заявив, що російські війська не змінюють тактику на авдіївському напрямку і продовжують постійні піхотні атаки в цьому районі.

Позиційні бої продовжуються на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Перемоги та Новомихайлівки.

Російські та українські джерела повідомляють, що позиційні бої відбувалися в районі Вербово, Роботина та Новопрокопівки (на південь від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...