Карта бойових дій в Україні 2 травня

Сьогодні, 2 травня, в Україні розпочався 800 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними на 2 травня.

Українські сили вдруге завдали удару по нафтопереробному заводу в Рязанській області в ніч із 30 квітня на 1 травня.

Російські війська підтвердили наступ у районі Часового Яру та Авдіївки, а також у районі кордону Донецької та Запорізької області.

Геолоковані кадри, опубліковані 1 травня, показують, що російські війська нещодавно просунулися через лісові масиви на схід від Часового Яру і вздовж околиць мікрорайону Канал (східна частина Часового Яру).

Російські блогери стверджують, що українські війська розпочали виведення військ з Кліщівки (на південний схід від Часового Яру).

Російські блогери стверджують, що російські війська нещодавно прорвали оборону України на північний схід від Очеретино (на північний захід від Авдіївки) та останні два дні діють на півдні Архангельського (на північний схід від Очеретино та на північ від Авдіївки).

Бої тривали у таких районах:

  • на північ від Авдіївки, що в районі Калинове;
  • на північний захід від Авдіївки в районі Новопокровського та Бердичів;
  • на захід від Авдіївки в районі Семенівки, Уманського та Яснобродівки; 
  • на південний захід від Авдіївки в районі Нетайлово.

Бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки, Парасковіївки та Водяного.

1 травня позиційні бої продовжилися на заході Запорізької області, проте підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не сталося.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...