Карта бойових дій в Україні 20 лютого

Сьогодні, 20 лютого, в Україні розпочався 727-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 20 лютого.

Українські офіційні особи повідомили, що вранці 19 лютого українські сили збили ще два російські винищувачі Су-34 та Су-35С на сході України.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ поблизу Донецька та західної частини Запорізької області.

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив 19 лютого, що Міністерство оборони Росії з 1 січня 2024 року прийняло на роботу понад 53 тисячі військовослужбовців.

19 лютого російські та українські війська продовжили позиційні бої під Бахмутом. Представник української групи військ “Хортиця” капітан Ілля Євлаш повідомив, що російські війська ведуть лобовий наступ на Богданівку та атакують фланги населеного пункту.

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої продовжуються у таких районах: 

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута біля Іванівська; 
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки та Південного.

Офіційний представник Таврійського угруповання військ України Дмитро Лиховий повідомив 19 лютого, що кількість російських атак на авдіївському напрямку за останню добу значно скоротилася, а російські війська наразі перегруповуються та проводять операції із зачистки Авдіївки.

Українські підрозділи, які діяли на авдіївському напрямку, повідомили, що весь український особовий склад відійшов з Авдіївського коксохімічного заводу на крайньому північному заході Авдіївки, а Міністерство оборони Росії заявило, що завод захопили підрозділи Центрального угрупування військ Росії.

Російські війська нещодавно незначно просунулися на північ від Мар’їнки (на захід від Донецька) на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на захід і південний захід від Донецька 19 лютого.

Російські війська нещодавно просунулися в районі Роботина та 19 лютого продовжили активізувати наступальні операції на заході Запорізької області. Командувач Таврійської групи військ України бригадний генерал Олександр Тарнавський заявив, що російські війська атакують невеликими групами за обмеженої підтримки бронетехніки в районі Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...