Карта бойових дій в Україні 21 лютого

Сьогодні, 21 лютого, в Україні розпочався 728 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 21 лютого.

Путін та Шойгу похвалилися захопленням Росією Авдіївки. Шойгу також стверджував, що російські війська повністю захопили Кринки на лівому березі Херсонської області, хоча доступні візуальні докази відкритих джерел та українські та російські звіти свідчать, що українські сили зберігають свій обмежений плацдарм у цьому районі.

Кремль, ймовірно, передчасно заявив про захоплення Росією Кринок, щоб посилити бажаний інформаційний ефект перед президентськими виборами у березні 2024 року.

Українські чиновники розпочали розслідування додаткових явних порушень Росією Женевської конвенції щодо військовополонених (військовополонених) у Запорізькій області.

Російські війська здійснили підтверджене просування на захід від Авдіївки в умовах продовження позиційних боїв по всій лінії фронту.

20 лютого продовжувалися позиційні бойові дії на лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, проте підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не було.

Російські блогери стверджували, що російські військові перекинули якісь невідомі російські сили з авдіївського напрямку до Бахмутського району.

Російські війська нещодавно трохи просунулися біля кордону Донецько-Запорізької області, оскільки позиційні бої тривали у цьому районі 20 лютого. Геолокаційні кадри показують, що російські війська незначно просунулися на північ від Шевченка (південніше схід від Великої Новосілки і на південний захід від Вугледара).

20 лютого не було підтверджено змін лінії фронту у районі Роботиного.

Позиційні бої тривали біля Крінок на лівому березі Херсонської області 20 лютого, незважаючи на заяви російських військових, що російські війська повністю захопили населений пункт.

No votes yet.
Please wait...