Карта бойових дій в Україні 22 лютого

Сьогодні, 22 лютого, в Україні розпочався 729 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 22 лютого.

Повідомляється, що відомий незалежний російський блогер Андрій Морозов, наклав на себе руки 21 лютого після того, як відмовився виконати наказ російського військового командування видалити його репортажі про високі показники втрат серед росіян під Авдіївкою.

Український чиновник спростував нещодавнє повідомлення New York Times про те, що російські війська, можливо, захопили “сотні” українських солдатів під час виведення українських військ із Авдіївки Донецької області.

Російська влада затримала в Єкатеринбурзі подвійного громадянина США та Росії за підозрою у збиранні грошей для військових потреб України.

Російські війська підтвердили наступ у районі Авдіївки, Донецька, Роботина та Кринок.

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний схід від Бахмута у Вимки,
  • на північний захід від Бахмута у Богданівки,
  • на захід від Бахмута у Івановського,
  • на південний захід від Бахмута у Кліщівки.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що російські сили концентрують свої зусилля на напрямку Богданівка-Часів Яр уздовж траси О0506 і через Богданівку, на північ і північний схід від Іванівського, а також навколо Кліщівки в обхід висот на північ і північний захід від населеного пункту.

Російські війська нещодавно незначно просунулися на північний захід від Авдіївки і, ймовірно, завершили операції із зачистки Авдіївки. На геолокованих кадрах, опублікованих 19 лютого, видно, що російські війська просунулися на східній околиці Ласточкино (на північний захід від Авдіївки).

На геоприв’язаних кадрах, опублікованих 21 лютого, видно, як російські військові піднімають прапор на зруйнованій будівлі у західній частині Перемоги. Проте, українські офіційні особи поки що не коментують повідомлення про захоплення Перемоги російськими військами.

Позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Георгіївки та на південний захід в районі Перемоги та Новомихайлівки.

Російські війська нещодавно досягли підтверджених успіхів у західній частині Запорізької області. На кадрах із геоприв’язкою, опублікованих 21 лютого, видно, що російські війська просунулися у західній частині Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...