Карта бойових дій в Україні 22 серпня

Сьогодні, 22 серпня, в Україні розпочалася 545-а доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 22 серпня.

Українські війська 20-21 серпня досягли значних тактичних успіхів на схід від Роботиного на західній частині Запорізької області, продовжуючи контрнаступальні дії на адміністративному кордоні Донецько-Запорізької області.. Геолокаційні кадри, опубліковані 20 та 21 серпня, показують, що українські війська досягли центральної частини Роботиного і прорвали частину російської оборони на південь від Малої Токмачки

Російські війська продовжували наступальні операції в районі Кремінної та, як повідомляється, просунулися 21 серпня. Українські офіційні особи повідомили, що російські війська проводили невдалі наступальні операції поблизу Кремінної, Білогорівки та в районі Серебрянського лісу.

21 серпня російські війська провели наступальні дії в районі Бахмута і вийшли на південний фланг Бахмута. Геолокаційні кадри, опубліковані 20 серпня, показують, що російські війська просувалися на північний захід від Кліщіївки.

Російські джерела стверджували, що українські війська продовжували здійснювати рейди на острови в дельті річки Дніпро та на східному (лівому) березі Херсонської області. Російські військові блогери стверджували, що російські штурмові групи вступили в бій зі стрілецької зброї з українськими силами біля Антонівського мосту.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...