Карта бойових дій в Україні 22 травня

Сьогодні, 22 травня, в Україні розпочався 819-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають на Харківщині, а українці намагаються зупинити наступ.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 22 травня.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Вовчанська, Кремінної, Часового Яру та Донецька.

Російська влада продовжує незаконно та насильно депортувати українських громадян, у тому числі дітей, до Росії.

Російські війська нещодавно здійснили підтверджений наступ уздовж лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна на тлі російських наступальних операцій, що продовжуються.

Геолоковані кадри, опубліковані 21 травня показують, що російські війська просувалися на південний схід від Макіївки (на північний захід від Кремінної).

Російські джерела повідомили, що російські війська захопили Нетайлово (на захід від Авдіївки) та продовжили наступальні операції в районі Авдіївки. 

На геолокованих кадрах, опублікованих 21 травня видно, що російські війська просунулися на південний захід від Новомихайлівки та в східній частині Парасков’ївки (на південний захід від Донецька). Російські джерела також стверджували, що російські війська просунулися на 400 метрів на південний захід від Красногорівки (на захід від Донецька).

21 травня позиційні бої продовжились на заході Запорізької області, але підтверджених змін лінії фронту у цьому районі не відбулося. Офіційний представник Південного оперативного командування та ВМС України капітан третього рангу Дмитро Плетенчук заявив, що російські війська не захоплювали Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...