Карта бойових дій в Україні 23 травня

Сьогодні, 23 травня, в Україні розпочався 820-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають на Харківщині, а українці намагаються зупинити наступ.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 23 травня.

Українські війська відбили територію біля Вовчанська та Часів Яру, а російські війська нещодавно незначно просунулися в районі Авдіївки, міста Донецька та Великої Новосілки.

Російські війська 22 травня продовжили наступальні дії на рубежі Куп’янськ, Сватове, Кремінна, проте підтверджених змін лінії фронту у цьому районі не було.

Російські війська нещодавно просунулися на північний захід від Авдіївки на тлі російських наступальних операцій, що продовжуються, в цьому районі 22 травня. Російські блогери стверджували, що російські війська просунулися у напрямку Сокола (на північний захід від Авдіївки) та Нетайлово (на захід від Авдіївки).

22 травня російські війська продовжили наступальні операції на захід від Донецька в районі Красногорівки, Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки, Перемоги, Парасковіївки, Костянтинівки та Володимирівки.

22 травня позиційні бої продовжилися на заході Запорізької області, проте підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не сталося. Російські блогери стверджують, що російські війська просунулися в районі Роботина і що бої продовжуються в районі Вербового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...