Карта бойових дій в Україні 24 травня

Сьогодні, 24 травня, в Україні розпочався 821-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають на Харківщині, а українці намагаються зупинити наступ.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 24 травня.

Головне управління військової розвідки України 23 травня провело серію ударів безпілотників по російських оборонно-промислових об’єктах в Республіці Татарстан.

Українські війська наступали в районі Лук’янців та Кремінної, а російські війська просувалися в районі Берестове, Часового Яру, Авдіївки, міста Донецька та Великої Новосілки.

Українські війська нещодавно незначно просунулися на південь від Кремінної на тлі російських наземних атак, що тривають уздовж лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна 23 травня.

Український головнокомандувач генерал-полковник Олександр Сирський повідомив 23 травня, що російські війська продовжують наступ у лісових масивах на північ від Куп’янська та намагаються прорвати українську оборону в районі Кислівки (на південний схід від Куп’янська), щоб вийти до річки Оскіль.

Геолоковані кадри, опубліковані 22 травня, показують, що українські війська завдають удару по російському пункту постачання боєприпасів на північному заході Уманського.

Бої тривали у таких районах:

  • на північ від Авдіївки, що в районі Калинове;
  • на північний захід від Авдіївки в районі Очеретине, Новоолександріївки, Архангельського, Сокола, Новопокровського, Соловйова;
  • на захід від Авдіївки в районі Нетайлове.

Російські війська нещодавно просунулися на захід від Донецька на тлі російських наступальних операцій, що продовжуються в цьому районі.

Представник українського підрозділу, який діє поблизу Роботина, заявив 22 травня, що українські сили контролюють населений пункт, спростовуючи нещодавню заяву Міністерства оборони Росії про захоплення Роботина російськими військами.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...