Карта бойових дій в Україні 25 березня

Сьогодні, 25 березня, в Україні розпочався 761 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 25 березня.

У ніч з 23 на 24 лютого російські війська завдали серії безпілотних та ракетних ударів по українській енергетичній інфраструктурі.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Бахмута, Авдіївки та Донецька на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на всій лінії зіткнення 24 березня.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ на північний захід і південний захід від Бахмута на тлі позиційних боїв біля Бахмута 24 березня. Геолоковані кадри, опубліковані 24 березня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на південь від Богданівки (на північний захід від Бахмута) і на північ від Кліщівки (на південний захід від Бахмута).

Український генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили атаки російських військ у таких районах:

  •  на північний схід від Бахмута в районі Роздолівки, Веселого та Спірного;
  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута біля Іванівська; 
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

Російські війська нещодавно здійснили підтверджений наступ на захід від Тоненьке (на захід від Авдіївки). Незважаючи на нещодавні заяви Росії про наступ російських військ на захід від Орлівки, українські сили зберігають позиції поблизу західної околиці Орлівки (на захід від Авдіївки).

Український військовий офіцер, який діяв на авдіївському напрямі, заявив, що російські атаки на авдіївському напрямку стали менш інтенсивними і що російські сили збільшили використання розвідувальних безпілотників у цьому районі.

Геолоковані кадри, опубліковані 24 березня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на південь від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали в районі Роботина та Вербового (на схід від Роботина). Російські блогери стверджують, що за останні кілька днів російські війська просунулися на два кілометри на північний захід від Вербового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...