Карта бойових дій в Україні 26 березня

Сьогодні, 25 березня, в Україні розпочався 762 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 26 березня.

Українські офіційні особи заявили, що український удар по окупованому Севастополі у ніч на 23 березня був націлений на кораблі Чорноморського флоту.

25 березня російські війська підтвердили наступ поблизу Авдіївки.

Повідомляється, що під час інтенсивних локальних наступальних операцій російські війська незначно просунулися на північний схід від Бахмута в районі Сіверску 25 березня.

Позиційні бої тривали на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки, а також на південь від Бахмута.

Російські блогери стверджують, що російські війська наступають у напрямку Семенівки (на північний захід від Орлівки) з боку Орлівки та між Орлівкою та Бердичами (на північний захід від Авдіївки).

25 березня позиційні бої тривали на захід та південний захід від Донецька, але підтверджених змін на лінії фронту не відбулося.

Російські блогери стверджували, що російські війська просунулися на північний захід від Вербове (на схід від Роботина). Позиційні бої тривали у районі Роботина і на північний захід від Вербове.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...