Карта бойових дій в Україні 26 жовтня

Сьогодні, 26 жовтня, в Україні розпочався 610-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед, атакує і Росія.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 26 жовтня.

Українські війська просунулися у західній частині Запорізької області та 25 жовтня продовжили наступальні операції у районі Бахмута.

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що українські сили готуються до осінньо-зимової ударної кампанії Росії проти України після чергової серії ударів російських безпілотників у ніч із 24 на 25 жовтня. Українські військові повідомили, що українські ППО знищили 11 російських безпілотників.

У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Бахмутському напрямі. Офіційний представник Сухопутних військ України заявив 24 жовтня, що українські війська проводять наступальні операції в районі Кліщеївки (7 км на південний захід від Бахмута) та Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута).

Як повідомляє Генштаб України, українські сили відбили російські атаки в районі Богданівки (6 км на північний захід від Бахмута), Івановського (6 км на захід від Бахмута), Кліщівки та Андріївки.

Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували райони Степове (3 км на північний захід від Авдіївки), Авдіївки, Тоненці (5 км на захід від Авдіївки), Північного (6 км на захід від Авдіївки) та Невельського (13 км на південь) -заходу від Авдіївки).

Представник Таврійського угруповання військ України полковник Олександр Штупун заявив 24 жовтня, що частота російських нападів під Авдіївкою знизилася.

Російський блогер заявив 24 жовтня, що українські сили контратакували і витіснили російські війська з Бердичів (10 км на північний захід від Авдіївки).

У середу, 25 жовтня, російські війська провели наземні атаки на південний захід від Донецька. Український генеральний штаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували райони Мар’їнка (безпосередньо на південний захід від Донецька), Перемоги (5 км на південний захід від Донецька) та Новомихайлівки (10 км на південний захід від Донецька).

25 жовтня українські сили продовжили контрнаступальні дії на заході Запорізької області та досягли підтверджених успіхів. Кадри з геоприв’язкою, опубліковані 24 жовтня, показують, що українські війська продовжили наступати на захід від Роботина.

Як повідомляє Генштаб України, українські війська продовжили наступальні операції на Мелітопольському напрямку (захід Запорізької області) і досягли часткового успіху на захід від Вербового (9 км на захід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...