Карта бойових дій в Україні 26 квітня

Сьогодні, 26 квітня, в Україні розпочався 794 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 26 квітня.

Офіційні особи США стурбовані тим, що останній пакет американської військової допомоги Україні може виявитися недостатнім для того, щоб Україна повернула свої території.

Українські сили нещодавно підтвердили наступ під Сіверськом, а російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Авдіївки та на кордоні Донецько-Запорізької області.

25 квітня позиційні бої продовжилися на Сіверському напрямку (на північний схід від Бахмута). Геолоковані кадри, опубліковані 25 квітня, показують, що українські війська просунулися далі на схід від Верхньокам’янського (на схід від Сіверску).

Російські війська продовжують атакувати на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки, а також на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки та Водяного.

25 квітня позиційні бої продовжились на заході Запорізької області, але підтверджених змін на лінії фронту не відбулося. Бої тривали в районі Роботина та на північний захід від Вербове (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...