Карта бойових дій в Україні 26 лютого

Сьогодні, 26 лютого, в Україні розпочався 733-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 26 лютого.

25 лютого українські офіційні особи обговорили цілі та пріоритети України на 2024 рік та наголосили на необхідності продовження українських інновацій та західної допомоги для досягнення цілей України.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Бахмута і Кринок на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на всій лінії зіткнення 25 лютого.

Російська влада продовжує зусилля з вербування українських громадян на окупованій Україні до російської армії.

Кадри з геолокацією, опубліковані 25 лютого, показують, що російські війська нещодавно просунулися на північ від Івановського (на захід від Бахмута).

Повідомляється, що на південь від Бахмута діють підрозділи російського 177 полку морської піхоти.

Офіційний представник Таврійської групи військ України Дмитро Ліховий заявив, що українські війська відійшли на західну околицю Ласточкино, де зайняли підготовлені оборонні позиції.

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Авдіївки в районі Новобахмутівки, Бердичів та Степового;
  • на захід від Авдіївки в районі Ласточкино, Тоненці, Північного;
  • на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського та Невельського.

Російський блогер заявив, що українські сили повернули частину позицій у районі Солодці (на південний захід від Донецька).

Відомий пов’язаний з Кремлем блогер заявив, що російські війська атакують і просуваються у східній та північній частині Роботина, а інші російські блогери заявили, що у селищі та навколо нього тривають важкі бої.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...