Карта бойових дій в Україні 26 січня

Сьогодні, 26 січня, в Україні розпочався 672-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 26 січня.

У ніч із 24 на 25 січня російські війська завдали серії ракетних та безпілотних ударів по Україні.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що війна Росії в Україні “спрямована проти самого існування України як суверенної держави”.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ під Авдіївкою на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на всій лінії зіткнення 25 січня.

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Васюківки та Богданівки,
  • на захід від Бахмута в районі Іванівського,
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

Повідомляється, що в районі Кліщівки та Андріївки діють підрозділи 72-ї мотострілецької бригади (3-й армійський корпус, Західний військовий округ) та інші неуточнені підрозділи 2-го та 3-го армійських корпусів ЛНР.

На кадрах з геоприв’язкою, опублікованих 25 січня, видно, що російські війська нещодавно просунулися на південний захід від Степового (на північний захід від Авдіївки) та по вулиці Спортивній у південному житловому районі Авдіївки.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що українські сили нещодавно просунулися на 100 метрів біля ресторану “Царське полювання”.

Російські війська нещодавно зосередили наступальні операції на південному житловому районі Авдіївки і досягли там незначних успіхів.

Повідомляється, що українські війська нещодавно просунулися на південний захід від Донецька. Машовець заявив 25 січня, що українські війська нещодавно просунулися на 500 метрів – 1,5 кілометра на ділянці лінії фронту на південь від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Позиційні бої тривали в районі Георгіївки (на захід від Донецька), Перемоги (на південний захід від Донецька) і Новомихайлівки.

Машовець повідомив, що українським силам вдалося відбити атаку підрозділів російського 70-го гвардійського мотострілецького полку (42-а мотострілецька дивізія, 58-а САА, ПВО) у напрямку Новопрокопівки (на південь від Роботина) після того, як вони спробували атакувати українські позиції біля Роботина.

Позиційні бої тривали на південний схід і на захід від Роботина і в районі Вербові.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...