Карта бойових дій в Україні 26 серпня

Сьогодні, 26 серпня, в Україні розпочалася 549-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 25 серпня.

25 серпня українські сили продовжили контрнаступальну операцію поблизу Роботиного на західній частині Запорізької області та, як повідомляється, просунулися, оскільки російські військові блогери висловили стурбованість відсутністю підкріплень і ротації військ у цьому районі. 

Український Генштаб повідомляв, що українські війська досягли невідомих успіхів на напрямках Новоданилівка-Новопокропівка і Мала Токмачка-Очеретувате.

Російські війська 25 серпня продовжили наступальні дії на рубежі Куп’янськ — Сватове — Кремінна і просунулися вперед. Геолокаційні кадри, опубліковані 25 серпня, показують, що російські війська просувалися на захід від Ковалівки.

Російські війська продовжували обмежені наступальні операції в районі Бахмута і, як повідомляється, досягли незначного прогресу 25 серпня. Український Генштаб повідомив, що російські війська провели невдалі наступальні операції поблизу Кліщіївки.

25 серпня російський військовий блогер заявив, що російські сили відбили спробу невеликого українського десанту на острів у річці Дніпро на південь від Велетенського Херсонської області.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...