Карта бойових дій в Україні 27 березня

Сьогодні, 27 березня, в Україні розпочався 763 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 27 березня.

26 березня українські офіційні особи заявили, що українські сили в ніч з 23 на 24 березня успішно завдали удару по українському кораблю, захопленому російськими військами у 2014 році.

Російські війська підтвердили наступ у районі Кремінної та Бахмута.

Російські війська нещодавно здійснили підтверджений наступ у районі Бахмута. Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута біля Іванівська;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки;
  • на південь від Бахмута.

Російські блогери стверджують, що російські війська увійшли до Семенівки (на північний захід від Авдіївки) з півдня та південного сходу і що у селищі тривають бойові дії.

26 березня позиційні бої тривали на захід і на південний захід від Донецька, проте підтверджених змін лінії фронту в цьому районі не відбулося. Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Георгіївки та на південний захід в районі Новомихайлівки та Перемоги.

На заході Запорізької області продовжуються позиційні бої, проте підтверджених змін лінії фронту у цьому районі не відбулося. Позиційні бої тривали в районі Роботина і Вербове (схід Роботина), на південний схід від Оріхова в районі Малої Токмачки і на південний захід від Білогір’я.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...