Карта бойових дій в Україні 27 жовтня

Сьогодні, 27 жовтня, в Україні розпочався 611-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед, атакує і Росія.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 27 жовтня.

Українські війська незначно просунулися на східному (лівобережжі) Херсонської області та продовжили наступальні дії у районі Бахмута та на заході Запорізької області.

Втрати важкої російської техніки у районі Авдіївки, ймовірно, підірвуть російські наступальні можливості у довгостроковій перспективі. Представник Таврійської групи військ України полковник Олександр Штупун заявив 26 жовтня, що з 10 жовтня російські війська втратили понад 5000 осіб убитими та пораненими та 400 одиниць бронетехніки в районі Авдіївки та Мар’їнки (на південний захід від Донецька).

Високопоставлена ​​делегація ХАМАС вирушила до Москви та 26 жовтня зустрілася з російськими та іранськими офіційними особами.

Міністерство оборони Росії заявило, що українські сили безуспішно атакували населені райони Богданівки (6 км на північний захід від Бахмута). Російський блогер заявив, що українські сили безуспішно атакували райони Кліщеївка (7 км на південний захід від Бахмута), Андріївка (10 км на південний захід від Бахмута) та Курдюмівка (13 км на південний захід від Бахмута).

Генштаб України повідомив, що російські війська безуспішно атакували райони Богданівка, Хромове, Іванівське (6 км на захід від Бахмута) та Андріївка.

Російські війська провели наступальні операції в районі Авдіївки, але 26 жовтня не досягли підтверджених успіхів. Російські блогери стверджують, що російські війська просунулися на північний схід від Первомайського (11 км на південний захід від Авдіївки) і просунулися у напрямку Північного (6 км на захід від Авдіївки).

Російські джерела повідомляють, що українські війська 26 жовтня контратакували поблизу Авдіївки у напрямку Спартака (4 км на південь від Авдіївки), але не уточнили, чим закінчилася атака.

Російські війська провели наступальні операції на південний захід від Донецька та 26 жовтня підтвердили наступ. Геолоковані кадри, які опубліковані 26 жовтня, показують, що російські війська просунулися на південний схід від Новомихайлівки (10 км на південний захід від Донецька).

Як повідомляють у Генштабі України, російські війська безуспішно атакували райони Мар’їнки, Новомихайлівки та Водяного (6 км на північний схід від Вугледару).

У четвер, 26 жовтня, російські війська продовжили обмежені наступальні операції в районі кордону Донецько-Запорізької області та просунулися вперед. У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили російські атаки в районі Новоукраїнки (18 км на схід від Великої Новосілки) та Старомайорського, а також, що російські війська перегруповуються на Шахтарському напрямку (район кордону Донецько-Запорізької області).

Російські блогери стверджують, що українські сили сповільнили темп своїх наступальних операцій на заході Запорізької області через погану погоду. Блогери заявляють, що ні українська, ні російська артилерія не ведуть активний вогонь через погану видимість.

26 жовтня російські війська продовжили наступальні дії на заході Запорізької області, але не досягли успіхів. Генштаб України повідомив у ранковому звіті про ситуацію, що українські сили відбили атаки російських військ у районі Вербового. Вечірній звіт Генштаба України повідомляє, що російські війська не проводили наступальних операцій та продовжували перегрупування.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...