Карта бойових дій в Україні 27 січня

Сьогодні, 27 січня, в Україні розпочався 703-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 27 січня.

Президент Росії Володимир Путін повторив шаблонні заяви Кремля, які звинувачують Україну у війні, а також висунув на перший план російські війська на напрямі Соледара.

Російські війська просувалися в районі Авдіївки на тлі позиційних боїв.

Російські опозиційні ЗМІ повідомили 26 січня, що Віктор Філонов, російський солдат 234-го повітряно-десантного полку (76-ї дивізії ВДВ), який проходить службу в Україні, усиновив українську дитину з окупованої Донецької області.

У п’ятницю, 26 січня, українські та російські війська продовжили позиційні бої в районі Бахмута, проте підтверджених змін фронту у цьому районі не було. Пов’язаний з Кремлем блогер заявив, що російські війська просунулися на околиці Івановського (на захід від Бахмута).

Українські та російські джерела повідомляють, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки,
  • на захід від Бахмута з боку Хромового та в районі Іванівського, 
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

Російські війська нещодавно незначно просунулися поблизу Авдіївки на тлі позиційних боїв, що продовжуються, в цьому районі 26 січня.

Російський блогер заявив, що російські війська просунулися в районі ресторану “Царське полювання” на південній околиці Авдіївки.

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Перемоги та Новомихайлівки.

26 січня позиційні бої продовжилися на заході Запорізької області, але підтверджених змін фронту на цій ділянці не сталося. Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали в районі Роботина та Вербового (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...