Карта бойових дій в Україні 28 лютого

Сьогодні, 28 лютого, в Україні розпочався 735-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 28 лютого.

Повідомляється, що 27 лютого українські сили збили два російські Су-34.

Російські війська просунулися на захід від Авдіївки, продовжуючи позиційні бої на всій лінії зіткнення.

Повідомляється, що російська влада систематизує усиновлення депортованих українських дітей у Росії.

Представник української групи військ “Хортиця” капітан Ілля Євлаш зазначив, що чеченські підрозділи “Ахмата” атакують на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Курдюмівки, намагаючись прорватися до Часового Яру (на захід від Бахмута).

Українські та російські джерела зазначають, що на північний захід від Бахмута в районі Богданівки йдуть запеклі бої; на захід від Бахмута біля Іванівська; та на південний захід від Бахмута в районі Андріївки, Кліщівки та Курдюмівки.

Наразі російські війська концентрують наступ на захід від Авдіївки у напрямку Бердичі, Орлівки та Тоненці, де українські війська зайняли безпосередні оборонні позиції для прикриття свого відходу з Авдіївки та відображення російських наступальних операцій, що наближаються.

Українські та російські джерела повідомили про позиційні бої, що продовжуються, на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки та на південний захід в районі Новомихайлівки та Перемоги.

27 лютого позиційні бої продовжились на заході Запорізької області, але підтверджених змін на лінії фронту не відбулося. Українські та російські сили заявили, що позиційні бої продовжуються в районі Роботина та Вербового (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...