Карта бойових дій в Україні 29 березня

Сьогодні, 29 березня, в Україні розпочався 765 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 29 березня.

Наразі Україна перешкоджає російським військам досягти значних тактичних успіхів уздовж усієї лінії фронту, але затримки допомоги США у сфері безпеки, ймовірно, посилять загрозу російського оперативного успіху. Триваюча деградація парасольки протиповітряної оборони України є одним із найбезпосередніших шляхів, за допомогою яких російські сили можуть генерувати нелінійні оперативні удари.

Удари українських безпілотників по нафтопереробних заводах у Росії змушують Росію імпортувати бензин із Білорусі.

Російські війська підтвердили просування в районі Донецька.

Росія продовжує намагатися отримати балістичні ракети та іншу зброю з Північної Кореї для використання в Україні.

28 березня позиційні бої тривали на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, а також поблизу Бахмута.

Російські джерела стверджували, що 27 березня російські війська вийшли на трасу О0542 (Авдіївка-Новобахмутівка) в районі Семенівки (на північний захід від Авдіївки), але Інститут вивчення війни не знайшов доказів, які б підтверджували ці твердження.

Окупанти нещодавно просунулися до Новомихайлівки та поблизу неї (на південний захід від Донецька).

28 березня тривали позиційні бойові дії на заході Запорізької області, однак підтверджених змін лінії фронту не було. Позиційні бої тривали поблизу Роботиного та на північний захід від Вербового (на схід від Роботиного).

Речник Південного оперативного командування Збройних сил України полковник Наталія Гуменюк заявила, що російські війська продовжують штурмувати східний берег Херсонської області групами від 10 до 15 осіб без підтримки бронетехніки і щодня російські війська втрачають у цьому районі від 30 до 40 осіб.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...