Карта бойових дій в Україні 29 жовтня

Сьогодні, 29 жовтня, в Україні розпочався 613 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед, атакує і Росія.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 29 жовтня.

У суботу, 28 жовтня, українські війська продовжили наступальні дії під Бахмутом та на заході Запорізької області.

Російські джерела стверджують, що російські війська почали використовувати новий безпілотник-камікадзе «Виріб-53» 21 жовтня. Джерела стверджують, що безпілотник «Виріб-53» має систему автоматичного наведення, яка може розрізняти типи цілей і підвищувати ймовірність успіху удару.

Російські війська вели наступальні дії на лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід та південний захід від Донецька, на заході Донецької області, у прикордонному районі Донецько-Запорізької області, на заході Запорізької області та просунулися у деяких областей.

У Генштабі України повідомили, що 28 жовтня українські війська продовжили наступальні дії на південь від Бахмута.

28 жовтня російські війська продовжували контратакувати українські позиції на північ і південь від Бахмута, але не досягли підтверджених успіхів.

Як повідомляє український генеральний штаб, українські війська відбили напад російських військ у районі Кліщівки та Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута). Російський агрегатор новин заявив, що 27 жовтня російські війська атакували українські війська в районі Дубово-Васильівки (6 км на північний захід від Бахмута), Хромового (безпосередньо на захід від Бахмута), Кліщівки та Андріївки.

28 жовтня російські війська продовжили наступальні операції під Авдіївкою, але не домоглися якихось підтверджених територіальних завоювань. 

Російські війська продовжили локалізовані атаки на захід та південний захід від лінії міста Донецьк, але 28 жовтня не досягли підтверджених успіхів. Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили атаки російських військ на Мар’їнку (на захід від Донецька) та Новомихайлівку (12 км на південний захід від Авдіївки).

Пов’язаний з Кремлем блогер заявив, що російські війська просунулися в лісовий масив біля Новомихайлівки та атакували українські позиції біля Мар’їнки та Красногорівки (3 км на північ від Мар’їнки).

Російські війська безуспішно атакували прикордонний район Донецько-Запорізької області 28 жовтня. Як повідомляє український генеральний штаб, російські війська провели безуспішні атаки в районі Старомайорського (9 км на південь від Великої Новосілки) і на південь від Золотої Ниви (11 км на південний схід від Великої Новосілки).

Російський агрегатор новин заявив, що російські війська 27 жовтня контратакували в районі Старомайорського та Новодонецька (12 км на південний схід від Великої Новосілки).

Відомий російський блогер заявив, що українські сили атакували Нестерянку (12 км на північний захід від Роботина), Копані (6 км на північний захід від Роботина) та Рівне (8 км на захід від Роботина), а також поблизу Новопрокопівки (3 км на південь від Роботина) і Вербово (9 км на схід від Роботина). Російські джерела стверджують, що українські сили провели безуспішні бронетанкові атаки між Роботиним та Вербовим.

У Міноборони Росії заявили, що російські війська також відбили атаки українців біля Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...