Карта бойових дій в Україні 29 лютого

Сьогодні, 29 лютого, в Україні розпочався 736-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 29 лютого.

Повідомляється, що українські сили завдали ще одного удару по скупченню російських військовослужбовців в окупованій Донецькій області.

Російські війська підтвердили наступ у районі Сватового, Авдіївки та Донецька.

Російська окупаційна влада використовує дострокове голосування на президентських виборах у Росії, щоб прикрити незаконну окупацію Росією України видимістю сфабрикованої легітимності.

Повідомляється, що 28 лютого російські війська просунулися на захід від Бахмута, але підтверджених змін на лінії фронту у цьому районі не було.

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута біля Іванівська;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки;
  • на південь від Бахмута в районі Південного

Офіційний представник Таврійської групи військ України Дмитро Ліховий заявив 27 лютого, що українські війська відійшли зі Степового після запеклих боїв у ніч із 26 на 27 лютого.

Українські офіційні особи продовжують повідомляти, що українські сили стабілізували лінію оборони безпосередньо на захід від Авдіївки.

Російські війська нещодавно просунулися на захід від Донецька на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на захід і південний захід від Донецька 28 лютого. Геолоковані кадри, опубліковані 28 лютого, показують, що підрозділи російської 5-ї мотострілецької бригади (1-а ОМС ДНР) за підтримки бронетехніки нещодавно просунулися до південної околиці Красногорівки (на захід від Донецька).

28 лютого російські війська продовжили локалізовані наступальні операції на заході Запорізької області, але не досягли якихось підтверджених успіхів у цьому районі. Декілька російських джерел заявили, що російські війська продовжують боротися на південних околицях Роботина, і повідомили, що українські сили зберігають позиції у північній частині Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...