Карта бойових дій в Україні 29 січня

Сьогодні, 29 січня, в Україні розпочався 705-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 29 січня.

Російські війська нещодавно просунулися в районі Кремінної та Авдіївки на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на всій лінії військових дій.

Начальник Головного управління військової розвідки України генерал-лейтенант Кирило Буданов заявив 28 січня, що Україна та Росія найближчим часом проведуть обмін військовополоненими.

У суботу, 28 січня, позиційні бої тривали у районі Бахмута, але підтверджених змін фронту у цьому районі не відбулося. Позиційні бої тривали у таких районах: 

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута біля Іванівська;
  • на південний захід від Бахмута в районі Андріївки та Кліщівки;
  • на південь від Бахмута в районі Північного і Шум.

Геолоковані кадри, опубліковані 28 січня, показують, що російські війська просунулися на північ від Степового (на північний захід від Авдіївки) та на південний схід від Первомайського (на південний захід від Авдіївки).

Російські блогери заявили, що російські сили розширили зону контролю біля ресторану “Царське полювання” на південній околиці Авдіївки, а інший блогер заявив, що є непідтверджені повідомлення про те, що російські сили повністю контролюють ресторан.

Український військовослужбовець, який несе службу на Авдіївському напрямку, заявив, що українські сили витіснили російські війська з ресторану “Царське полювання” і що російські війська постійно змінюють тактику на Авдіївському напрямку.

28 січня позиційні бої тривали на захід і на південний захід від Донецька, проте підтверджених змін фронту на цій ділянці не відбулося.

Офіційний представник Таврійської групи військ України полковник Олександр Штупун заявив, що російські сили збільшили використання дронів (FPV) на Мар’їнському напрямі.

Позиційні бої тривали на захід від Роботина, біля Новопрокопівки (на південь від Роботина), на захід від Вербового та біля Новофедорівки (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...