Карта бойових дій в Україні 3 лютого

Сьогодні, 3 лютого, в Україні розпочався 710-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 3 лютого.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Авдіївки і в районі кордону Донецько-Запорізької області на тлі позиційних боїв, що продовжуються на всій лінії зіткнення 2 лютого.

Українські та канадські чиновники оголосили про створення нової коаліції щодо повернення українських дітей з Росії до України.

2 лютого позиційні бої в районі Бахмута тривали, проте підтверджених змін лінії фронту не відбулося. Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої відбувалися у таких районах:

  • на північний схід від Бахмута в районі Білогорівки (21 км на північний схід від Бахмута),
  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки,
  • на захід від Бахмута в районі Іванівського,
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки

Геолоковані кадри, опубліковані 2 лютого, показують, що російські війська нещодавно просунулися в дачні райони безпосередньо на північний схід від Авдіївки.

Повідомляється, що підрозділи 114-ї російської мотострілецької бригади (1-й армійський корпус Донецької Народної Республіки) діють поблизу Авдіївського кар’єру, а підрозділи розвідувально-штурмової бригади “Ветеран” (Добровольчий штурмовий корпус) діють під Авдіївкою.

Російський блогер заявив, що російські війська просунулися на один кілометр у напрямку Курахово (на захід від Донецька).

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки , а такожн на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки.

2 лютого позиційні бої продовжилися на заході Запорізької області, але підтверджених змін лінії фронту у цьому районі не відбулося. Російські джерела заявили, що російські війська просунулися на захід від Вербового, а українські війська трохи просунулися на північний захід від Вербового (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...