Карта бойових дій в Україні 3 травня

Сьогодні, 3 травня, в Україні розпочався 801 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними на 3 травня.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ на захід від Авдіївки.

Заступник начальника Головного управління військової розвідки України генерал-майор Вадим Скибіцький заявив, що російські війська досягли лише тактичних успіхів біля Авдіївки Донецької області після недавнього тактичного прориву на північний захід від міста.

Український генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили атаки російських військ на схід від Сіверска в районі Верхньокам’янського; на південний схід від Сіверска біля Спірного та Вимки;  на південний-захід від Сіверска в районі Роздолівки.

Геолоковані кадри, опубліковані 2 травня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на північ від Очеретино (на північний захід від Авдіївки) та на південь від Первомайського (на південний захід від Авдіївки).

Представник української групи військ “Хортиця” підполковник Назар Волошин повідомив 2 травня, що російські сили контролюють частину Очеретино, а українські сили контролюють решту населеного пункту.

Бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки, Костянтинівки та Водяного.

2 травня позиційні бої тривали на заході Запорізької області в районі Роботина та Вербового (на схід від Роботина), але підтверджених змін на лінії фронту не відбулося.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...