Карта бойових дій в Україні 30 квітня

Сьогодні, 30 квітня, в Україні розпочався 798 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 30 квітня.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Авдіївки та Донецька.

Українські офіційні особи продовжують повідомляти, що російська влада змушує українців в окупованій Україні приєднатися до російської армії.

29 квітня позиційні бої тривали на Сіверському напрямку на північний схід від Бахмута, проте підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не відбулося. Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на схід від Сіверска, в районі Верхнокам’янська;
  • на південний схід від Сіверска біля Вимки; 
  • на південь від Сіверска в районі Роздолівки.

Заступник командира українського підрозділу, що діє у районі Часового Яру, заявив, що українські та російські сили контролюють близько 50% Іванівське і що українські та російські сили проводять атаки на селище.

Російські війська зацікавлені захопити Іванівське, яке розташоване в географічній низовині, для просування до Часового Яру.

Геолоковані кадри опубліковані 29 квітня, показують, що російські війська просунулися на схід від Красногорівки (на захід від Донецька).

29 квітня позиційні бої продовжилися на заході Запорізької області в районі Роботино та Вербове(на схід від Роботина), проте змін на лінії фронту не відбулося.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...