Карта бойових дій в Україні 30 січня

Сьогодні, 30 січня, в Україні розпочався 706-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 30 січня.

Міністерство оборони України 29 січня спростувало чутки про відставку чи звільнення українського головнокомандувача генерала Валерія Залужного.

Російські війська нещодавно просунулися в районі Кремінної та Авдіївки, а також у районі кордону Донецько-Запорізької області.

29 січня російські та українські війська продовжили позиційні бої в районі Бахмута, проте підтверджених змін фронту в цьому районі не відбулося. Російський блогер заявив, що російські війська просуваються в районі Богданівки (на північний захід від Бахмута) і Кліщівки (на південний захід від Бахмута), а також у напрямку Часового Яру (на захід від Бахмута).

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • в районі Білогорівки (на північний схід від Бахмута),
  • Богданівки, Івановського (на захід від Бахмута),
  • Кліщівки, Шум (на захід від Горлівки),
  • Північного (на захід від Горлівки).

Геолоковані кадри, опубліковані 29 січня, показують, що російські війська нещодавно трохи просунулися на південно-східній околиці Авдіївки.

29 січня позиційні бої тривали на захід і на південний захід від Донецька, проте підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не відбулося.

Російські блогери стверджували, що російські війська просунулися в районі Георгіївки (на захід від Донецька) та Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої продовжуються в районі Георгіївки, Перемоги (на південний захід від Донецька) та Новомихайлівки.

29 січня російські та українські війська продовжили позиційні бої на заході Запорізької області. Російські блогери стверджують, що позиційні бої продовжуються в районі Роботина та Вербового (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...