Карта бойових дій в Україні 4 березня

Сьогодні, 4 березня, в Україні розпочався 740 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 4 березня.

Офіційний представник ВПС України полковник Юрій Ігнат заявив, що зниження активності російської авіації тривало 3 березня, і що російські сили не використовують літаки далекого радіолокаційного виявлення А-50 після знищення такого літака 23 лютого.

Російські війська, ймовірно, намагаються адаптувати наземні атаки для підтримки вищого темпу наступальних операцій під Авдіївкою за участю особового складу різного рівня підготовки та запобігання швидкому виснаженню більш підготовлених частин.

3 березня позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута біля Іванівська;
  • на південь і на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки, Південного

Офіційний представник Таврійської групи військ України Дмитро Ліховий заявив, що оперативна обстановка у Бердичах, Орлівці та Тоненці стабілізується, а українські сили відбивають російські атаки у цих населених пунктах.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що російські війська перекинули на Авдіївський напрямок кілька підрозділів Центрального угруповання військ РФ.

3 березня позиційні бої тривали на захід та південний захід від Донецька, хоча підтверджених змін на лінії фронту не було. Бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Перемоги та Новомихайлівки.

Позиційні бої тривалив районі Роботина і на захід від Новопрокопівки (на південь від Роботина). У районі Вербове-Роботино, як повідомляється, діють підрозділи російського 4-го гвардійського зенітно-ракетного полку (76-а гвардійська дивізія ВДВ), підрозділи російської 42-ї мотострілецької дивізії (58-а загальновійськова армія Південного військового округу).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...