Карта бойових дій в Україні 4 лютого

Сьогодні, 4 лютого, в Україні розпочався 711 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 4 лютого.

Кремль цензурував акцію протесту дружин мобілізованих солдатів у Москві 3 лютого, щоб придушити будь-яке можливе відновлення ширшого громадського руху на підтримку російських солдатів і проти режиму.

Російські блогери продовжували зосереджуватись на нещодавньому невдалому російському механізованому штурмі поблизу Новомихайлівки Донецької області та висвітлювати розбіжності, викликані ним у російському інформаційному просторі, що вказує на ширші проблеми зі здатністю російської армії адаптуватися в Україні.

Українські бойовики 3 лютого завдали удару з безпілотників по нафтопереробному заводу “ЛУКойл” у Волгоградській області.

Повідомляється, що українські удари на якийсь час уповільнили виробництво Росією боєприпасів Lancet.

Повідомляється, що російські солдати, ув’язнені за відмову воювати в Україні, помирають у російських ізоляторах.

3 лютого позиційні бої тривали на лінії Куп’янськ-Кременна. Російські та українські джерела стверджували, що позиційні бої тривали на північний схід від Куп’янська поблизу Сіньківки та озера Лиман; на південний схід від Куп’янська біля Іванівки, Крохмального, Табаївки, Новоселівського; на північний захід від Кремінної у Тернів та Невського; на захід від Кремінної біля Ямполівки; та на південний захід від Кремінної в районі Серебрянського лісництва.

Українські сили нещодавно трохи просунулися на південний захід від Бахмута.

3 лютого у районі кордону Донецько-Запорізької області тривали обмежені позиційні бойові дії. Генштаб України повідомив, що українські сили відбили російські атаки на південь від Золотої Ниви (південно-схід від Великої Новосілки).

3 лютого на заході Запорізької області продовжувалися обмежені позиційні бойові дії. Українські та російські джерела повідомляли про бої поблизу Роботиного, Вербового (схід Роботиного) та Луговського (на північний схід від Роботиного).

Українські війська утримували позиції на східному (лівому) березі Херсонської області за умов продовження позиційних боїв у цьому районі 3 лютого

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...