Карта бойових дій в Україні 4 травня

Сьогодні, 4 травня, в Україні розпочався 801 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними на 4 травня.

Міністр закордонних справ Великобританії Девід Кемерон оголосив про намір Сполученого Королівства надати довгострокову підтримку Україні. 

Російські війська нещодавно просунулися в районі Куп’янська, Авдіївки та Донецька.

Український генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили атаки російських військ на схід від Сіверска в районі Верхньокам’янського, на південний схід від Сіверска в районі Спірного та Вимки, а також на південний захід від Сіверска в районі Роздолівки.

Російські блогери стверджували, що російські війська контролюють частину Архангельського (на північний схід від Очеретино і на північ від Авдіївки).

Бої тривали на північний захід від Авдіївки в районі Калинове та на захід від Авдіївки в районі Уманського, Яснобродівки та Нетайлова.

Геолоковані кадри, опубліковані 3 травня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на північний захід та захід від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Російські блогери стверджують, що російські війська просуваються від Новомихайлівки у бік Парасковіївки (на південний захід від Донецька).

3 травня позиційні бої продовжились у районі Роботина та Вербового (на схід від Роботина) на заході Запорізької області.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...