Карта бойових дій в Україні 4 вересня

Сьогодні, 4 вересня, в Україні розпочалася 558-ма доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 4 вересня.

Українські війська продовжили контрнаступальні дії та 3 вересня просунулися в районі Бахмута та на західній частині Запорізької області. У Генштабі України повідомили, що українські війська вели наступальні дії на Мелітопольському напрямку. Геолокаційні кадри, опубліковані 2 і 3 вересня, показують, що українські сили контролюють Кліщіївку. 

3 вересня російські війська продовжували наступ на лінії Куп’янськ-Сватове, але підтверджених досягнень не досягли. Український Генштаб повідомив, що російські війська вели безуспішні наступальні дії поблизу Новоєгорівки.

Українські війська продовжували наступальні операції поблизу Бахмута і 3 вересня просунулися вперед. Опубліковані 3 вересня геолокаційні кадри показують, що українські війська просунулися далі в південну частину Кліщіївки. Російські війська продовжили наземні атаки поблизу Бахмута 3 вересня, але не зробили жодного підтвердженого просування. Речник Східного угруповання військ України Ілля Євлаш заявив, що російські війська вели безуспішні контратаки на бахмутському напрямку.

Російські війська 3 вересня продовжили наступальні дії на лінії Авдіївка – Донецьк і просунулися вперед.

Українські війська 3 вересня провели наступальні операції на західній частині Запоріжжя та, як повідомляється, просунулися вперед. Речник Таврійського угруповання військ України Олександр Штупун заявив, що українські війська досягли невизначених успіхів у напрямку Вербового.

Президент України Володимир Зеленський 2 вересня заявив, що ще два цивільні судна успішно пройшли через створений Україною тимчасовий коридор у Чорному морі в рамках зусиль України в обхід спроб Росії згорнути морські перевезення.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...