Карта бойових дій в Україні 6 березня

Сьогодні, 6 березня, в Україні розпочався 742 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 6 березня.

Україна знищила великий сторожовий корабель Чорноморського флоту “Сергій Котов” біля берегів Керченської протоки в ніч з 4 на 5 березня.

Росія і Китай поглиблюють свою стратегічну співпрацю в космосі, включаючи співпрацю в галузі супутникового спостереження і дослідження космосу.

Міжнародний кримінальний суд (МКС) видав ордери на арешт двох високопоставлених російських командирів за їхню відповідальність у скоєнні російських військових злочинів – це вперше МКС висунув звинувачення російським військовим командирам.

Повідомляється, що російські війська працюють на “чорному ринку” для продажу українських військовополонених, у тому числі російським парамілітарним формуванням, які, можливо, здійснюють обмін військовополоненими з Україною.

Російські війська нещодавно підтвердили просування в районі міста Донецька на тлі продовження позиційних боїв уздовж усієї лінії зіткнення 5 березня.

Повідомляється, що російська влада розформовує підрозділи колишньої групи Вагнера, які мали увійти до Росгвардії або зараз перебувають у Білорусі.

Російські правоохоронці, ймовірно, посилять репресії проти кримських татар в окупованому Криму.

На рубежі Куп’янськ-Сватове-Кремінна 5 березня тривали позиційні бої, однак підтверджених змін лінії фронту не було. Позиційні бої тривали на північний схід від Куп’янська в районі Синьківки; на південний схід від Куп’янська біля Табаївки; на захід від Кремінної біля Тернів і Ямполівки; і на південь від Кремінної біля Білогорівки.

Позиційні бої тривали на північний захід, захід і південний захід від Бахмута.

Російська 98-ма гвардійська повітряно-десантна (ВДВ) дивізія заявила, що російські ВПС завдають ударів по українських позиціях на околицях Часового Яру (на захід від Бахмута) плануючими бомбами ФАБ-500 і некерованими ракетами С-8 і С-13.

Російські сили продовжували атакувати українські позиції навколо Авдіївки, але 5 березня не зробили жодних підтверджених наступів. Українські та російські джерела повідомляли про продовження бойових дій на північний схід від Авдіївки біля Новоселівки; на північний захід від Авдіївки біля Семенівки; на захід від Авдіївки біля Бердичів, Орлівки, Тоненького; на південний захід від Авдіївки біля Первомайського та Невельського.

5 березня російські війська продовжували локалізовані наступальні дії на заході Запорізької області, однак підтверджених змін лінії фронту на цьому ділянці не зафіксовано. Російські та українські джерела повідомили, що бої тривали у та навколо Роботиного, зокрема на східній та західній околицях села.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...