Карта бойових дій в Україні 6 квітня

Сьогодні, 6 квітня, в Україні розпочався 773 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними на 6 квітня.

Україна починає комплектувати нові підрозділи, але потребує подальшої військової допомоги Заходу для їх належного оснащення.

Російські ракетні удари та удари безпілотників пошкодили або перервали приблизно 80 відсотків виробництва електроенергії на українських теплоелектростанціях (ТЕС) за останні тижні.

Повідомляється, що безпілотний літальний апарат завдав удару по військовій частині в проросійській сепаратистській молдовській республіці Придністров’я 5 квітня під час оцінюваної гібридної операції Кремля, спрямованої на дестабілізацію Молдови зсередини.

Російські війська нещодавно здійснили підтверджене просування поблизу Авдіївки на тлі триваючих позиційних боїв уздовж усієї лінії зіткнення 5 квітня.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець 5 квітня заявив, що російські війська готуються до активізації наступальних дій як на Куп’янському, так і на Лиманському напрямках.

5 квітня на ділянці кордону Донецько-Запорізької області тривали позиційні бойові дії, однак підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не зафіксовано. На заході Запорізької області тривали обмежені позиційні бої, але підтверджених змін лінії фронту не було.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...