Карта бойових дій в Україні 6 лютого

Сьогодні, 6 лютого, в Україні розпочався 713 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 6 лютого.

Російські війська досягли підтверджених успіхів у районі Куп’янська, Кремінної, Авдіївки і на північний схід від Бахмута на тлі позиційних боїв, що продовжуються, по всій лінії фронту.

Російська окупаційна адміністрація продовжує зусилля щодо прищеплення українських дітей російської культури та націоналізму на окупованих територіях. 

Геолоковані кадри, опубліковані 3 лютого, показують, що російські війська нещодавно просунулися на північ від Веселого (15 км на південний схід від Сіверску). 

Українські та російські джерела повідомляють, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • в районі Богданівки (на північний захід від Бахмута),
  • Кліщівки (на південний захід від Бахмута),
  • у напрямку Івановського (на захід від Бахмута).

Нещодавно українські війська просунулися в районі Авдіївки на тлі позиційних боїв, що тривають у цьому районі. Російські джерела стверджували, що російські війська просунулися у південно-східному районі Первомайського (на південний захід від Авдіївки) та у напрямку Авдіївки. 

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали на північний захід від Авдіївки в районі Новобахмутівки та Степового; на захід від Авдіївки в районі Тоненці та Північного; та на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського та Невельського.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що російські військові готуються перемістити основні зусилля на північ від Новомихайлівки на напрямках Олександрівка-Новомихайлівка та Мар’їнка-Перемога (на захід від Донецька).

У Генштабі України повідомили, що українські сили відбили чотири російські напади в районі Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...