Карта бойових дій в Україні 6 травня

Сьогодні, 6 травня, в Україні розпочався 803 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними на 6 травня.

Російські військові передислокували батальйон 76-ї повітряно-десантної дивізії (ВДВ) до Курської області в рамках більших поточних російських зусиль зі збору оперативно важливих сил для можливої ​​майбутньої наступальної операції Росії проти північно-східної України та міста Харкова.

Офіційні особи США продовжують сигналізувати про свою підтримку нових українських контрнаступальних операцій у 2025 році. А європейські спецслужби попередили свої уряди про те, що Росія планує здійснити «насильницькі диверсійні акти» по всій Європі в рамках «більш агресивних і узгоджених зусиль» проти Заходу.

Російські війська нещодавно просунулися поблизу Куп’янська та Роботиного. Бюрократичні проблеми продовжують обмежувати здатність російських підрозділів на передовій завдавати ударів по українських цілях.

Український генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили атаки російських військ на схід від Сіверска в районі Верхньокам’янського, на південний схід від Сіверска в районі Спірного та Вимки, а також на південний захід від Сіверска в районі Роздолівки.

5 травня російські війська продовжили наступальні дії на Часівярському напрямку, але підтверджених територіальних здобутків не досягли.

Російські війська просунулися в районі кордону Донецько-Запорізької області, але жодних підтверджених змін на цій ділянці лінії фронту 5 травня не було.

No votes yet.
Please wait...