Карта бойових дій в Україні 6 вересня

Сьогодні, 6 вересня, в Україні розпочалася 560-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 6 вересня.

Українські війська продовжують наступ на західній частині Запорізької області. Геолокаційні кадри, опубліковані 5 вересня, показують, як російські війська завдають ударів по українських позиціях на північний захід і захід від Роботиного, вказуючи на те, що українські війська просунулися в район поблизу населеного пункту, який раніше контролювали російські війська.

Російські війська 5 вересня вели наступальні дії на лінії Куп’янськ-Сватове і не робили підтвердженого наступу. Український Генштаб повідомив, що російські війська вели безуспішні операції поблизу Новоєгорівки.

Українські війська 5 вересня продовжили наступальні дії на Бахмутському напрямку та підтвердили наступ. Геолокаційні кадри, опубліковані 5 вересня, показують, що українські війська досягли незначних успіхів на південь від Андріївки.

Російський військовий блогер стверджував, що українські війська зберігають обмежені позиції на східному (лівому) березі Херсонської області поблизу Херсона, але російські сили стабілізували ситуацію біля Голої Пристані. Блогер стверджував, що українські сили висадили дві невеликі групи по 20 чоловік особового складу біля Антонівського мосту і що українське угруповання з 10 осіб утримує позиції поблизу Підстепного.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...