Карта бойових дій в Україні 7 березня

Сьогодні, 7 березня, в Україні розпочався 743 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 7 березня.

Російські сили завдали серію ударів безпілотників і ракет по Україні в ніч з 5 на 6 березня та 6 березня, включаючи удари по Одесі під час візиту президента України Володимира Зеленського з прем’єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ поблизу Куп’янська та Донецька, а також у західній частині Запорізької області.

Повідомляється, що російські війська просунулися в районі Бахмута на тлі позиційних боїв, що продовжуються, в цьому районі 6 березня. Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що російські війська просувалися у напрямку Богданівка-Калинівка (на північний захід від Бахмута) та Іванівське-Ступочки (на захід від Бахмута).

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Авдіївки в районі Бердичів, Орлівки та Семенівки;
  • на захід від Авдіївки в районі Тоненці;
  • на південний захід від Авдіївки в районі Водяного, Першотравневого та Невельського.

У прес-службі Таврійської групи військ України повідомили, що українські війська створили другу лінію оборонних укріплень на Авдіївському напрямку.

Російські війська нещодавно незначно просунулися на захід від Донецька на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на захід і південний захід від Донецька 6 березня. Геолоковані кадри, опубліковані 6 березня, показують, що російські війська нещодавно просунулися в Георгіївці (на захід від Донецька).

Російські війська нещодавно просунулися на схід від Роботина та на північний захід від Вербового (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...