Карта бойових дій в Україні 7 травня

Сьогодні, 7 травня, в Україні розпочався 804 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними на 7 травня.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ на північний захід від Сватового, неподалік Авдіївки, на заході Запорізької області та на схід Херсонської області.

Голова Запорізької області України Іван Федоров заявив, що російська влада створила інфраструктуру для призову українців в окупованій Запорізькій області, і планує мобілізувати понад 150 тисяч українців до російської армії.

Український генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили атаки російських військ на схід від Сіверска в районі Верхньокам’янського; на південний схід від Сіверска біля Спірного та Вимки; і на південь від Сіверска в районі Роздолівки.

На геолокованих кадрах, опублікованих 6 травня видно, що російські війська просувалися вздовж траси Е50 у східному Нетайловому (на південний захід від Авдіївки). Українські та російські джерела повідомляють, що бої у Нетайлові продовжуються.

Представник української групи військ “Хортиця” підполковник Назар Волошин повідомив, що невеликі окремі російські групи намагаються штурмувати Красногорівку, але український артилерійський вогонь заважає їм закріпити досягнуті успіхи та провести подальші атаки.

Українські та російські джерела повідомляють про атаки Росії, які продовжуються на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки, а також на південний захід від Донецька в районі Костянтинівки та Парасков’ївки.

Геолоковані кадри, опубліковані 6 травня, показують, що російські війська просунулися у південній частині Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...