Карта бойових дій в Україні 8 березня

Сьогодні, 8 березня, в Україні розпочався 744 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 8 березня.

Міністр закордонних справ Китаю Ван І повторив заклики Китаю до мирних переговорів між Росією та Україною 7 березня.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Куп’янська і Донецька на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на всій лінії зіткнення 7 березня.

7 березня у районі Бахмута тривали позиційні бої. Українські джерела повідомили, що українські сили просунулися в районі Богданівки (на північний захід від Бахмута).

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на захід від Бахмута, в районі Івановського;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки;
  • на південь від Бахмута в районі Південного.

Російські блогери стверджували, що українські сили успішно контратакували в районі Бердичів (на північний захід від Авдіївки) та витіснили російські війська з невстановлених позицій.

Офіційний представник Таврійської групи військ України Дмитро Ліховий заявив, що російські війська особливо концентрують свої наступальні дії у напрямку Тоненці.

Російські війська нещодавно просунулися на захід і південний захід від Донецька на тлі позиційних боїв, що продовжуються, в цьому районі 7 березня. Геолоковані кадри, опубліковані 6 березня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на півдні Георгіївки (на захід від Донецька) та на південному заході Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Прес-служба Таврійського угруповання військ України опублікувала 7 березня кадри відбиття механізованих атак українських сил у районі Новомихайлівки 6 березня та повідомила, що українські сили знищили у цьому районі 12 російських бронемашин.

Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали в районі Роботина та Вербового (на схід від Роботина). Російські джерела стверджували, що російські війська просунулися на один кілометр біля Вербового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...