Карта бойових дій в Україні 8 грудня

Сьогодні, 8 грудня, в Україні розпочався 652 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 8 грудня.

Українські військові джерела повідомили 7 грудня, що українські сили збили 15 із 18 російських безпілотників “Шахед-131/136”.

Російські війська продовжили наступальні дії на лінії Куп’янськ-Сватово-Крем’яна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід та південний захід від Донецька, а також у прикордонному районі Донецько-Запорізької області та незначно просунулися в районі Авдіївки.

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили російські атаки в таких районах:

  • Богданівки (6 км на північний захід від Бахмута),
  • Івановського (6 км на захід від Бахмута). ,
  • Кліщеївка (7 км на південний захід від Бахмута),
  • Андріївка (10 км на південний захід від Бахмута).

У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжили штурмові дії на південь від Бахмута.

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили атаки російських військ на схід від Новобахмутівки (9 км на північний захід від Авдіївки), а також у районі Степового, Авдіївки, Північного (5 км на захід від Авдіївки), Тоненького (5 км на північ від Авдіївки) та Первомайського (11 км на південний захід).

У четвер, 7 грудня, російські війська продовжили наступальні операції на захід та південний захід від Донецька, але не просунулися вперед. Як повідомляє Генштаб України, українські сили відбили російські атаки в районі Красногорівки та Мар’їнки (на захід від міста Донецьк) та Новомихайлівки (10 км на південний захід від міста Донецьк).

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили до шести російських атак у районі Роботина та Новопрокопівки (на південь від Роботина) та на захід від Вербового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...