Карта бойових дій в Україні 8 квітня

Сьогодні, 8 квітня, в Україні розпочався 775-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 8 квітня.

Начальник Головного управління військової розвідки України генерал-лейтенант Кирило Буданов повідомив, що Україна очікує активізації російських наступальних операцій наприкінці весни та на початку літа.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ під Авдіївкою на тлі позиційних боїв, що продовжуються.

7 квітня Генштаб України повідомив, що українські війська відбили атаки російських військ на Сіверському напрямку (на північний схід від Бахмута) в районі Спірного, Вимки, Роздолівки, Федорівки та Веселого.

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки,
  • на захід від Бахмута в районі Іванівського,
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець повідомив 7 квітня, що підрозділи російської 7-ї розвідувально-штурмової бригади та 331-го полку ВДВ (98-а дивізія ВДВ) діють у районі Богданівки і намагаються просунутися у напрямку Калинівки (на північний схід від Бахмута).

Геолоковані кадри, опубліковані 7 квітня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на північний захід від Первомайська (на південний захід від Авдіївки).

Російські блогери стверджували, що російські війська просунулися в центральній частині Новомихайлівки (на південний захід від Донецька), а також на північ і південь від населеного пункту. 

Позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки, а також на південний захід від Донецька в районі Перемоги та Новомихайлівки.

7 квітня позиційні бої тривали на заході Запорізької області в районі Роботина та на північний захід від Вербового (на схід від Роботина).

Російський блогер заявив, що російські війська захопили невстановлену українську позицію на північний захід від Вербового, просунулися на один кілометр по бурілому і майже відтіснили українські війська біля траси Т0803.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...